Jak dodać motyw

Jak dodać motyw z katalogu wordpressa

Jeśli korzystasz z pełnej wersji WordPressa na własnym hostingu, to już możesz spokojnie odetchnąć, bo z całą pewnością znajdziesz dla siebie taki motyw, jaki potrzebujesz. asics gel kayano ugg femme france adidas yeezy W katalogu darmowych motywów znajdziesz mnóstwo propozycji.

Najprostszym rozwiązaniem jest instalacja bezpośrednia przez WordPressa. nike internationalist ugg australia classic Wystarczy zalogować się do panelu administracyjnego i z pozycji menu po lewej stronie wybrać Wygląd -> Motywy -> Dodaj nowy, a zobaczysz wszystkie dostępne za darmo i gotowe do instalacji jednym kliknięciem motywy.

jak dodać motyw

Jak dodać motyw z komputera

Jeśli posiadasz motyw na swoim dysku, nie musisz się przejmować. chaussures ugg femme adidas zx flux amazon Wysłanie na serwer jest równie proste. ugg paillettes nike air max 2012 louboutin soldes Gdy wejdziesz w Motywy w panelu administracyjnym, kliknij Wyślij motyw na serwer, a następnie Wybierz plik .zip z motywem na dysku. nike femme solde chaussures ugg femme nike roshe run 2017 Pozostaje zatwierdzić Zainstaluj teraz i poczekać, aż motyw zostanie wgrany na serwer strony/bloga.

jak dodać motyw

Kilka wskazówek

  • Paczka .zip motywu to ten folder, gdzie znajduje się plik style.css.

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz