TinyMCE Plugin WordPress

TinyMCE Plugin WordPress, to doskonała wtyczka WordPress dla wszystkich użytkowników, ale przede wszystkim dla blogerów. bottes timberland Nie oszukując się podstawowy edytor wordpressa jest dość ubogi, a do pisania artykułów niewystarczający. chaussures ugg pour femme Wtyczka TinyMCE Advanced przekształca prosty edytor w zaawansowane i wszechstronne narzędzie do edycji tekstu.

Kolejną zaletą pluginu jest to, że jest kompletnie darmowa i znajduje się w katalogu wtyczek wordpress. Tak więc, wystarczy w katalogi wpisać TinyMCE Advaced i kliknąć Zainstaluj teraz.

TinyMCE Plugin WordPress Master WordPress

Po zainstalowaniu trzeba włączyć wtyczkę i tym samym zmienić zwykły na w pełni funkcjonalny edytor. nike air max 1 pas cher Poniżej różnica pomiędzy zwykłym edytorem, a TinyMCE Advanced:

tinymce plugin wordpress

Wtyczka posiada zaplecze z konfiguracją ustawień i rozmieszczenia poszczególnych funkcji na paskach edytora. Wystarczy przeciągnąć wybrany element w wybrane miejsce i zapisać ustawienia.

TinyMCE Plugin WordPress

Oficjalna strona TinyMCE Advanced: http://www.laptoptips.ca/projects/tinymce-advanced/

Z instalacją oraz konfiguracją wtyczki nikt nie powinien mieć problemów. Jeśli jednak ktoś ma, niech pisze w komentarzu.

2 KOMENTARZE

Dodaj komentarz